top of page

Aktivitātes

Izvēloties atpūtu pie mums, Jums paveras plašs atpūtas iespēju klāts - gan aktīvāks, gan mazāk aktīvs.  

Vēro saullēktu pie jūras Lapmežciemā!

Katru rītu tikai 150m no viesu nama Tev ir iespēja vērot saullēktu jūrā. Pa dienu vari ķert skaistāko iedegumu (viesu namā izīrējam pludmales krēslus).

Dodies pastaigā pa Kaņiera ezera niedrāja laipu! 

Kaņiera ezera niedrāja taka ir skaista jebkurā gadalaikā. No putnu vērošanas torņa paveras skaists skats uz visu ezeru. Pie ezera atrodas arī laivu bāze, kur iespējams izīrēt laivas un ūdens velosipēdus, kā arī doties makšķerēt ezerā. Vairāk informācijas par aktivitātēm pie ezera - šeit.

Dodies laiskā atpūtā uz Gauso jūdzi!

Tikai 5 km attālumā no viesu nama atrodas Gausā jūdze - īpaši gleznains jūras krasts. Bet, ja gribas ko aktīvāku, vari doties pastaigā gar jūru - līdz viesu namam 13 km (ejot gar jūru).

Ķemeru tīreļa lielā laipa!

Ķemeru tīreļa lielā laipa atrodas netālu Rīga-Ventspils šosejas, apmēram 11km attālumā no viesu nama. Vairāk informācijas par Ķemeru Nacionālo parku lasiet šeit.

Kad ir sajūta, ka daba un jūra ir diezgan baudīta un laiks apskatīties ko citu, iesakām doties vienas dienas izbraucienos uz tuvējām pilsētām - Rīgu (47km), Jūrmalu (10km) un Tukumu (30km), kā arī aplūkot kulturvēsturiskos pieminekļus - Šlokenbekas muižu, Jaunmoku pili vai doties aplūkot kinopilsētiņu "Cinevilla".

Noderīgas saites vairāk informācijai:

Jūrmalas pilsēta un apkārtne

Rīgas pilsēta

Tukuma pilsēta

Šlokenbekas muiža

Jaunmoku pils

Kino pilsētiņa "Cinevilla"

Latvia Travel mājas lapa

bottom of page